واکنش رهبری به یک نماینده چاپلوس مجلس

واکنش رهبر انقلاب به تملق یک نماینده

 

رهبر انقلاب در واکنش به حرف های تمجید آمیز یکی از نمایندگان مجلس گفتند: این تعبیرات کمکی به پیشرفت کار نمی‏کند.

به گزارش الف، جلسه امروز رهبر انقلاب با نمایندگان مجلس شورای اسلامی که در سالروز تاسیس مجلس شورای اسلامی (روز قانون) برگزار شد، با حواشی جالب و آموزنده‌ای برای مسئولان جمهوری اسلامی ایران همراه بوده است.

در این جلسه هنگامیکه علیرضا دهقان نماینده مردم باغملک و ایذه در مجلس شورای اسلامی، در سخنان خود شروع به تمجید کردن از رهبر انقلاب کرد، با واکنش رهبری مواجه شد که گفتند: این صحبت‌ها من را شرمنده می‌کند و هم به ضرر من است و هم به ضرر گوینده. این‌جور تعبیرات کمکی به پیشرفت کار نمی‌کند.

واکنش رهبری نسبت به سخنان تملق آمیز این نماینده و همچنین موارد مشابهی که قبلا با واکنش های رهبر انقلاب همراه بوده است، برای بعضی مسئولان دولتی و نمایندگان مجلس که مدت‏هاست با فراموشی مرام امام و رهبری، عادت به تملق گویی و چاپلوسی از مافوق خود کرده اند، زنگ خطر و هشداری است تا با یادآوری سیره معصومین و ارزشهای انقلاب رفتار خود را اصلاح کرده و نسبت به پاکسازی اطرافیان خود از وجود این افراد متملق اقدام نمایند.

/ 2 نظر / 183 بازدید
farzan

سلام، ۳ برابر قیمت یک نیروگاه اتمی‌ جدید و نو به روس‌ها برای بوشهر پول دادیم. حالا خدا کند مثل هواپیما‌هاشون سقوط نکند. گفتند به خاطر یک ویروس یک سال افتتاحش عقب افتاد اگر یک زلزله بیاید خدا میداند چقدر مردم برای رسیدن به دنیای دیگر، جلو بیفتند. آلمان، فرانسه، هند، ژاپن همه تصمیم گرفتدن دست به اتم نزنند فقط ما‌ها دنبال اتم هستیم و البته روس ها.

مصطفی

سلام. ممنون از مطلب مفیدتون.[لبخند] واقعا این نظری که نوشته شده صحت داره. آمریکا و اسرائیل و فرانسه و... همه نه تنها بمب اتم رو کنار گذاشتن! بلکه انرژی هسته ای رو هم کنار گذاشتن؟! سند این ادعا کجاست؟!